Fachmanem na TV Prima

Dlouhou dobu jsem byl zvaný do pořadu RECEPT PRIMA NÁPADŮ, kde jsem v listárně odpovídal na řadu dotazů od posluchačů, kteří potřebovali pomoci s jejich přestavbou nebo se jen tak ptali na technické či právní věci ve stavebnictví. A teď jsem se stal jedním z moderátorů pořadu FACHMANI na TV Prima!

Během 28 dílů budeme procházet těmi nejdůležitějšími etapami stavby. Seznámíte se tak ze základními technologiemi, stavebními postupy, nahlédnete do tajů relevantních profesí, ale také se dozvíte čeho se na stavbě vyvarovat. A hlavně, budete moci celou rekonstrukci sledovat v online stavebním deníku Vím o všem!

Pořad poběží na TV Prima od podzimu 2020. A o moderování se postará Josef Libický, Karel Hynek a má maličkost, jako odborný garant.

Další články

Soutěž: Stavbyvedoucí na vaší stavbě nebo rekonstrukci

Soutěž: Stavbyvedoucí na vaší stavbě nebo rekonstrukci

Co konkrétně můžete vyhrát? Po dobu 2 měsíců budu jako stavbyvedoucí vykonávat službu stavebního dozoru (v níže stanoveném rozsahu), nehledě na typ stavby, či rekonstrukce. Ať půjde o stavbu nového rodinného domu, rekonstrukci staršího rodinného domu nebo rekonstrukci...

číst více
Online stavební deník udělá spoustu práce za vás

Online stavební deník udělá spoustu práce za vás

Vést stavební deník s maximální pečlivostí se vyplatí Pečlivě vedený stavební deník je dobrou vizitkou každé stavební firmy. Stačí do něj nahlédnout, a hned je jasné, jaká práce se v daný den udělala, jaké bylo počasí, kolik lidí na stavbě pracovalo, jaké problémy se...

číst více

Kontakt

Josef Beneš - průkopník digitalizace ve stavebnictví a zakladatel aplikace Stavario.

Sociální sítě: